Podzim na Českolipsku
olej, sololit, 46,5 x 86,5 cm, sign. PD O. Martinovský (částečně schováno pod rámem), rám
ID: 82
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 14:21
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)