Loď na moři
olej, plátno, 48,5 x 72,5 cm, sign. LD Bernard Daníček, rám, zkrakelováno
ID: 303
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:02
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
ID: 303
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)