Hospodářský vývoj
olej, dřevo, 1936, 54 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka 1936, rám
the member of SCVU
ID: 14
Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:16
Current price: 3.100 CZK (130 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids