Šumava
akvarel, papír, 18 x 10,5 cm, sign. LD Konrád, pasparta
ID: 125
Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 15:04
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu
ID: 125
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)