Krajina v zimě
olej, papír, 33 x 43 cm, sign. PD , rám
ID: 7
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:06
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
ID: 7
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)