Pardubice
olej, plátno, 81 x 181 cm, rám, plátno protrženo
ID: 314
Vyvolávací cena: 20.800 CZK (867 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 18:16
Aktuální cena: 20.800 CZK (867 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
ID: 314