Dvě chalupy
akvarel, olej, papír, 49 x 64,5 cm, sign. PD J. Holeček, rám
ID: 249
Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 17:08
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
ID: 249
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)