Makové pole
olej, plátno, 42,5 x 70 cm, sign. PD J. Raisinger, rám, poničeno
ID: 230
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:49
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
ID: 230