Slunečnice
olej, lepenka, 47 x 53 cm, sign. LD J.Brožová, rám
ID: 228
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:47
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
ID: 228
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)