Sbíraní brambor
olej, deska, 23 x 32 cm, sign. PD R. Vlasák, rám
ID: 219
Auction price: 1.650 CZK (69 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:38
Current price: 1.650 CZK (69 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
ID: 219