Hradčany v zimě
olej, lepenka, 66,5 x 92 cm, sign. PD Fr. Toman, rám, zvlněno
ID: 211
Auction price: 1.250 CZK (53 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:30
Current price: 1.250 CZK (53 €)
Last auctioneer: ID1**4 History of bids
ID: 211