Hradčany
olej, lepenka, 49 x 70 cm, sign. PD Holeček, rám, rozpadlý rám
ID: 194
Auction price: 2.300 CZK (96 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 16:13
Current price: 2.300 CZK (96 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
ID: 194