Hradčany
olej, lepenka, 49 x 70 cm, sign. PD Holeček, rám, rozpadlý rám
ID: 194
Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 16:13
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
ID: 194