Valašské chalupy
olej, plátno, 51 x 53 cm, sign. LD B. Jaroněk, rám
ID: 179
Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:58
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
ID: 179