Chalupa
akvarel, tužka, papír, 1926, 42 x 51,5 cm, sign. PD Jindř. Bubeníček 1926, rám
žák prof. B. Swertse a A. Lhoty na AVU v Praze, člen JUV v Praze
ID: 176
Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 15:55
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu