Biblická krajina
akvarel, papír, 1992, 42 x 20 cm, sign. DU Mkonrád, rám
ID: 127
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:06
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
ID: 127