Rybářský sen
akvarel, papír, 41,5 x 20 cm, sign. LD MKonrád, rám
ID: 126
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:05
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
ID: 126