Koupání
akvarel, papír, 1993, 18 x 10,5 cm, sign. LD Konrád 93, pasparta
ID: 124
Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:03
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
ID: 124
Auction price: 900 CZK (38 €)
Current price: 900 CZK (38 €)