Žně
olej, plátno, 50 x 66,5 cm, sign. PD F. Hladík, rám
ID: 120
Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:05
Current price: 9.800 CZK (409 €)
Last auctioneer: ID1**5 History of bids
ID: 120