Chryzantémy
olej, sololit, 49,5 x 30 cm, sign. PD, rám
ID: 97
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 14:36
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
ID: 97