Most v Oseckém údolí
olej, plátno, 1904, 63 x 86 cm, sign. PD, rám
ID: 30
Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:44
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
ID: 30