Zima
olej, plátno, 67 x 72 cm, sign. PD, rám
ID: 91
Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 14:33
Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
ID: 91