Česká Skalice
akvarel, papír, 1940, 32 x 45 cm, sign. PD J. Vlček, rám
ID: 101
Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:40
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
ID: 101
Auction price: 800 CZK (34 €)
Current price: 800 CZK (34 €)