Česká Skalice
akvarel, papír, 1940, 32 x 45 cm, sign. PD J. Vlček, rám
ID: 101
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 14:40
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
ID: 101
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)