Studie dívky
olej, plátno, 53 x 43 cm, sign. LD Malý, rám
ID: 56
Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:10
Current price: 49.000 CZK (2.042 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
ID: 56