Modrý kříž
olej, plátno, 1937, 50 x 38 cm, sign. LD Krčil 1937, rám
ID: 175
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 15:54
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu
ID: 175