Kostel sv. Jakuba
olej, plátno, 77 x 57 cm, sign. PD Pešek, rám
ID: 46
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2024 13:45
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu
ID: 46