Sběrači II
litografie, 2007, 29 x 24,5 cm, sign. PD J.Válová 07, č. 56/200
ID: 77
Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2024 17:16
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
ID: 77