Sběrači II
litografie, 2007, 29 x 24,5 cm, sign. PD J.Válová 07, č. 56/200
ID: 77
Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2024 17:16
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
ID: 77