Prudká vášeň
litografie, 2023, 38 x 49 cm, sign. PD Igor Grimmich, č. 7/66
žák M. Rittsteina na AVU v Praze
ID: 187
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:33
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu