Odpočívající gejši (triptych)
dřevořez, 35,4 - 35,7 x 23,5 - 23,7 cm, nalepeno na černém papíru, značeno v dolní části, místy poškozeno
Antiqari.at Radhošťská
ID: 218
Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 18:41
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu