Rybáři
bromostříbrná fotografie, 1975, 16,8 x 23,4 cm, sign. na zadní straně František Dostál 1975, na zadní straně značeno autorským razítkem
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 390
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:05
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids