olej, plátno, 1998, 69,5 x 34 cm, sign. PD A. Podzemná 98, rám
ID: 1018
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 18:33
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu