Pohádkový motiv
olej, dřevo, 2001, 24 x 30,5 cm, sign. LD Ela 2001, pražská výtvarnice a scénografka, ilustrátorka knih pro děti a autorka betlémů
ID: 1011
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2024 18:26
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu