Žlutá ponorka
litografie, 2018, 37,4 x 49 cm, sign. DU MartinVelíšek 2018, č. 63/90
ID: 8
Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 18:07
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID2**6 History of bids
ID: 8