Klid před ...
akryl, olej, lepenka, 2022, 43,5 x 27,5 cm, sign. PD AK22
ID: 459
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:10
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
ID: 459
Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)