Ex libris MuDr. Ivan Kraus
litografie, 1979, 10 x 7 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1979
žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 60
Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:29
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu