V balónu nad mraky (Ex libris Věra Marvanová)
litografie, 2005, 8,5 x 11,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, autorský tisk
ID: 50
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2024 20:19
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids