Ex libris František Nový
litografie, 17 x 13 cm, sign. PD A. Born, č. 22/180
ID: 5
Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:34
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
ID: 5