Robota
litografie, papír, 32 x 40 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 1/45
ID: 27
Auction price: 4.800 CZK (200 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2024 19:56
Current price: 4.800 CZK (200 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
ID: 27