Robota
litografie, papír, 32 x 40 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 1/45
ID: 27
Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:56
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
ID: 27