Kosher Blues
litografie, papír, 28 x 40 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 25/50
ID: 25
Auction price: 5.200 CZK (217 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2024 19:54
Current price: 5.200 CZK (217 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
ID: 25