Come Here, Darling!
litografie, papír, 29 x 40 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 29/40
ID: 24
Auction price: 4.800 CZK (200 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2024 19:53
Current price: 4.800 CZK (200 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
ID: 24