Come Here, Darling!
litografie, papír, 29 x 40 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 29/40
ID: 24
Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:53
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
ID: 24