Coffee Island
litografie, papír, 43 x 31,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 8/45
ID: 22
Auction price: 6.500 CZK (271 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2024 19:51
Current price: 6.500 CZK (271 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
ID: 22