Coffee Island
litografie, papír, 43 x 31,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 8/45
ID: 22
Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:51
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
ID: 22