Royal Merlot
litografie, papír, 43 x 32 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 13/45
ID: 21
Auction price: 5.400 CZK (225 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2024 19:50
Current price: 5.400 CZK (225 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
ID: 21