Postavy
litografie, 2002, 34 x 26 cm, sign. PD Gabriel 2002, č. 27/100
ID: 44
Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2024 16:13
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
ID: 44