Malá noční hudba
litografie, 1999, 21 x 14 cm, sign. PD Z. Burgetová 99, č. 1/200
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 68
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 18:07
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)