Ruce
litografie, 1985, 23 x 13,5 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 1985, Pamětní list k poctě žitotního jubilea národního umělce Karla Svolinského čestného člena SSPE , na zadní straně skvrnky na papíře
žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 30
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:29
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)